O nás

Naše společnost byla založena v roce 1998 s cílem poskytovat našim zákazníkům komplexní služby v oblasti čištění kanalizace, ekologie a nakládání s odpady. Při spolupráci oceňují naši partneři především naši důslednost, rychlost a spolehlivost. Vždy se snažíme vyjít vstříc konkrétním potřebám našich zákazníků. Společnost je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001.

Mottem naší společnosti je poskytování kvalitních služeb na vysoké technické úrovni za přijatelnou cenu. Při práci klademe důraz na ohleduplnost k životnímu prostředí. Ke snížení celkových dopadů a předcházení znečišťování životního prostředí poskytujeme zákazníkům informace o problematice efektivní a ekologické údržby kanalizace a odpadů, vpustí, odlučovačů atd.

Jsme společnost s celorepublikovou působností. Mezi naše klienty patří celá řada velkých i malých firem, státní sektor, hotely, restaurace, bytová družstva a supermarkety. V době povodní se naše společnost podílela také na odstraňování škod. Více o naší práci a klientech se dozvíte v referencích.

Na co se specializujeme?

BYRM s.r.o. - ekatalog.czOdpady - ekatalog.cz

iso_03