Údržba a čištění jímek i septiků

Pravidelné odsávání septiků a jímek je pro jejich správné fungování nezbytné. Na koho se však obrátit? Vsaďte na firmu s 15 lety zkušeností, moderními technologiemi a vysokou kvalitou odvedené práce – obraťte se na nás! Postaráme se o čištění septiků a jímek, vývoz septiků, čištění palivových nádrží a další.

Co vše naše služby zahrnují?

  • údržbu kanalizačních objektů
  • odsátí jímek a septiků špičkovými sacími vozy
  • přepravu odpadních vod na ČOV
  • odsávání vod a fekálních vod ze sklepů a dalších obtížně dostupných prostor

Spolehlivost, rychlost práce, příznivé ceny a dodržování smluvených podmínek je u nás samozřejmostí. Nabídneme vám kompletní servis a pravidelné čištění jímek a septiků. Pro individuální cenovou nabídku nebo pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi vám vyjdeme vstříc.

Kontaktujte nás!

Odlučovač ropných látek

Odlučovač ropných látek je instalován na většině parkovacích ploch, v myčkách, čerpacích stanicích, u dálnic a ve většině podniků, kde hrozí jakýkoliv únik..

Čtěte více

Tukové lapoly

U tukových lapolů provádíme odsávání nebo mechanické těžení směsí tuků a olejů s následným odvozem a ekologickou likvidací. Kde se tukové lapoly nachází..

Čtěte více

Přeprava odpadu dle ADR

Věděli jste, že není možné jen tak naložit nebezpečné odpady? Přepravu nebezpečných odpadů může provádět jen vozidlo, které splňuje přísná kritéria.

Čtěte více